BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürü Batman’a Çalışma Ziyaretinde Bulundu

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Nazif Yılmaz bir günlük çalışma ziyareti kapsamında ilimizi ziyaret etti.
Din Öğretimi Genel Müdürü Batman’a Çalışma Ziyaretinde Bulundu

Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Nazif Yılmaz bir günlük çalışma ziyareti kapsamında ilimize geldi. Batman’a gelen Din Öğretimi Genel Müdür Nazif Yılmaz’ı Havaalanında İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran karşıladı. Yılmaz, Milli Eğitim Müdürü Kurtaran ile birlikte Milli Eğitim Müdürlüğüne geçerek konferans salonunda ilimizde eğitim veren İmam Hatip okulları idarecileriyle bir araya geldi.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: “Öncelikle yoğun programına rağmen ilimizi ziyaret eden Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif Yılmaz’a eğitim camiamız adına teşekkür ediyorum. Özellikle eğitim öğretim döneminin başında yapmış olduğunuz bu ziyaret bizim için bir motivasyon kaynağı oldu.” diyen Kurtaran konuşmasında ayrıca İmam Hatip okullarının genel durumu ile ilgili bilgi verdi.

 Toplantıda İmam Hatip Okulları idarecilerine hitap eden Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Nazif Yılmaz, idareci ve öğretmenlerden çağın şartlarına göre kendilerini geliştirmelerini ve öğrencilerin geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaları için daha fazla çaba sarf etmelerini, Genel Müdürlüğümüzce hazırlanan projelerin uygulanması hususunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi. Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, konuşmasının ardından okul idarecilerinin görüş ve önerilerini dinledi. Toplantının ardından okul ve yurt ziyaretinde bulundu. Toplantıda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürleri de hazır bulundu.   

09-10-201809-10-201809-10-201809-10-201809-10-201809-10-201809-10-2018

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.