BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Daire Başkanı Baş İlimize Çalışma Ziyaretinde Bulundu

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdülhalik Baş ve Şube Müdürü Hüseyin Demirbaş ilimize çalışma ziyaretinde bulundular.
Daire Başkanı Baş İlimize Çalışma Ziyaretinde Bulundu

İki gün süren çalışma ziyareti kapsamında ilimizde bazı okulları ziyaret eden Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdülhalik Baş ve Şube Müdürü Hüseyin Demirbaş daha sonra pansiyonu olan okul müdürleriyle öğretmenevinde bir araya geldi. Toplantıya Daire Başkanı Abdülhalik Baş ve Şube Müdürü Hüseyin Demirbaş’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, şube müdürleri Akın Arı, Abdulvahap Hınç, Mehmet Işık ve ilimiz geneli öğrenci pansiyonu olan okul müdürleri katıldı. Toplantının açış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: “İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hedefimiz pansiyonlarda kalan tüm öğrencilerimize aile sıcaklığı ortamını hissettirmek ve bize emanet edilen çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktır” dedi.

 Toplantı Daire Başkanı Baş’ın konuşmasıyla devam etti. Baş konuşmasında öğrenci pansiyonlarının genel durumu ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdi.

Toplantı okul ve pansiyonların idari ve mali konularında yapılan bilgilendirilmenin ardından okul müdürlerinin görüş ve önerileriyle sona erdi.

Daire Başkanı Abdülhalik Baş ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran toplantının ardından bu yıl 9.’su düzenlenen Arapça Yarışmaları İl Final Programına katılarak tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulundular.

30-03-201830-03-201830-03-201830-03-2018

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.