BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİLSEM Öğrencileri Dünya Robot Olimpiyatına Katıldı
Dünya Robot Olimpiyatı’nın (World Robot Olympiad – WRO) bu seneki etkinliğine ilimizden ilk kez Batman Bilim ve Sanat Merkezinin robot takımı ‘RoBatman´ katıldı![BİLSEM Öğrencileri Dünya Robot Olimpiyatına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_05/06131323_IMG_12.jpg)
İzmir Fuar Merkezinde yapılan Dünya Robot Olimpiyatı’na katılan ekibimiz etkinlik boyunca ´Akıllı Kentler´ temalı robotik çalışmalarını sergilediler. Dünya Robot Olimpiyat fuarını gezen vatandaşlar RoBatman standına büyük ilgi gösterdiler. Dünya Robot Olimpiyatı’na ilk kez katılan öğrencilerimiz, yaptıkları çalışmalar ile beraber ilimizin tanıtımını da yaptılar.