BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilişim Teknolojileri Formatörlerine EBA Akademik Destek Portalı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmenlerine yönelik "Elektronik Bilişim Ağı (EBA) Akademik Destek Portalı Bilgilendirme" toplantısı yapıldı.
Bilişim Teknolojileri Formatörlerine EBA Akademik Destek Portalı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Müdürlüğümüz konferans salonunda gerçekleşen Elektronik Bilişim Ağı (EBA) Akademik Destek Bilgilendirme Toplantısına, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hamit AYDIN, Şube Müdürü Cemal KONAKÇI ve ilimizde görev yapan bilişim teknolojisi formatör öğretmenleri katıldı. Toplantının açış konuşmasında Şube Müdürü Cemal KONAKÇI, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından YKS sınavına hazırlanan lise 11. ve 12. Sınıf öğrencileri için zengin bir içerik ihtiva eden EBA Akademik Destek Portalının iyi tanıtılmasının önemine vurgu yaptı. Şube Müdürü KONAKÇI'nın konuşmasının ardından bilgilendirme toplantısı EBA İl Koordinatörü Ömer ÇİFTÇİ'nin EBA Akademik Destek Portalı ile ilgili sunumu ile devam etti. Yapılan bilgilendirme sunumunun ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, yaptığı konuşmada zenginleştirilen EBA Akademik Destek Portalının öğrenci ve öğretmenlere hayırlı olmasını diledi.

09-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.