BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Batman Okul Sanayi İşbirliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İş-Kur İl Müdürlüğü ve Ticaret ve Sanayi Odası arasında Batman Okul Sanayi İşbirliği Protokolü İmzalandı. 
Batman Okul Sanayi İşbirliği Protokolü İmzalandı

Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde görev yapan alan öğretmenlerinin yeterliklerinin geliştirilmesi, alan programlarının güncellenmesi, alan öğrencilerinin yeterliliklerinin arttırılarak sektörde istihdamının sağlanması, sektör çalışanlarının mesleki bilgilerinin geliştirilerek yeterliliklerinin belgelendirilmesi, atölye ve meslek dersi öğretmenlerine ve öğrencilerine sektörde meydana gelen teknolojik gelişmelerin aktarılması, tüketiciye daha kaliteli hizmet sunulması ve çalışan personelin gelişiminin sağlanması amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İş-Kur İl Müdürlüğü ve BATSO arasında okul sektör işbirliği protokolü yapıldı.

İşbirliği protokolünün hayırlı olmasını dileyen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “Öğretmen ve öğrencilerimizin yeterliklerini arttıracak, aynı zamanda hizmet alacak tüketiciye daha kaliteli hizmet sunmaya katkı sunacak olan Batman Okul Sanayi İşbirliği Protokolü; istihdamın sağlanmasına da katkı sağlayacak. İşbirliği protokolümüzün Batman’a ve ilgili tüm paydaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

04-11-201604-11-201604-11-201604-11-2016

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.