BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemize Ford’tan Eğitim Amaçlı Araç Hibe Edildi

Oğuzcan Batman Ford otomotivin katkılarıyla Ford otomotiv Sanayi A.Ş tarafından Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemize eğitim amaçlı Ford Courier Kombi Deluxe araç hibe edildi.
Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemize Ford’tan Eğitim Amaçlı Araç Hibe Edildi

Oğuzcan Batman Ford Otomotiv bayisinde gerçekleşen araç teslim törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Kurtaran, Şube Müdürleri İshak Büyülkkaya, Akın Arı, Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. Binek Araç Bölge Satış Müdürü Arda Acar, Oğuzcan Otomotiv Genel Müdürü Muhittin Oğuz ve Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Necati Tunç katıldı.Araç teslim töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Kurtaran Ford ailesine İlimiz Mesleki ve Teknik Eğitimine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Kurtaran; “Öncelikle ülkemizin büyük endüstri ve sanayi kuruluşu aynı zamanda ülkemizde en çok istihdamısağlayan şirketlerimizden biri olanFord ailesine,Mesleki ve Teknik Eğitime sunduğu bu katkıdan ve hibeden dolayı teşekkür ediyorum. Mesleki Eğitim bir ülke meselesidir. Sadece milli eğitimin imkânlarıyla bütün bu ihtiyaçların karşılanması mümkün değil. Eğitim amaçlı bu anlamlı katkı için teşekkür ediyorum. Bu alanda eğitim gören çocuklarımıza ve okulumuza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. Binek Araç Bölge Satış Müdürü Arda Acar ve Oğuzcan Otomotiv Genel Müdürü Muhittin Oğuz da eğitime katkı sunmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

15-01-201915-01-201915-01-201915-01-201915-01-201915-01-201915-01-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.