BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Batman Eğitim Akademileri Danışma Kurulu Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı

2023 Batman Eğitim Akademileri danışma kurulu ilk aylık değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran başkanlığında gerçekleşti.
Batman Eğitim Akademileri Danışma Kurulu Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen 2023 Batman Eğitim Akademileri danışma kurulu aylık değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran ve danışma kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda Batman Eğitim Akademilerinin kuruluş süreci, bugüne kadar yapılan çalışmalar ve hedefler hakkında konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Kurtaran ilk aylık değerlendirme toplantısında akademinin sevk ve idaresini yürütecek bir idarecinin belirlenmesi ile önümüzdeki eğitim öğretim yılında uygulanacak program takvimi oluşturulması için izlenecek yol haritasının önemine dikkat çekti.

Öğrenciye öğrenme yöntemi vermenin en güzel yolu onu o yöntemin içine dâhil ederek, hedefleri ve kazanımları bizzat yaşatarak göstermeliyiz diyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran; " 2023 Batman Eğitim Akademileri çalışmasının nihai hedefinin  eğitim sistemimizin temel unsurları olan öğrenci, öğretmen, yönetici ve velilerin tamamının el ele vermesi, ilimiz eğitimine nitelik kazandırması için aynı hedefe yönelmesi, güç birliği yapmasıdır"  diye konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kurtaran'ın konuşmasının ardından değerlendirme toplantısı danışma kurulu üyelerinin görüş ve önerileriyle sona erdi.

16-05-201916-05-201916-05-201916-05-201916-05-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.