BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Batman Ceza İnfaz Kurumlan ve Tutukevleri 1, 2 ve 3 nolu izleme kurullarına üye seçimi

673 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 3 üncü maddesi ile görevlerine son verilen Batman Ceza İnfaz Kurumlan ve Tutukevleri 1, 2 ve 3 nolu izleme kurullarına yeniden üye seçilecektir.

İzleme Kurulu Üyeliğine seçilebilmek için ,

1- Otuzbeş (35) yaşını doldurmuş olmak,

2- Tıp, Eczacılık, hukuk, kamu yönetimi, sosyoloji, psikoloji, sosyal hizmetler eğitim birimleri ve benzeri alanlarda en az dört yıllık yüksek öğretim kurumlarından veya bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki yüksek öğrenim kurumlarından mezun olmak ve mesleği ile ilgili olarak kamu kurum ve kuruluşlarında ya da özel sektörde en az (10) on yıl çalışmış bulunmak,

3- Kişisel nitelikleri ile çevresinde dürüst, güvenilir ve ahlaklı olarak tanınmış olmak,

4- Herhangi bir siyasi partinin merkez, il ve ilçe teşkilatlannda görevli bulunmamak,

Yukarıda açıklanan şartları taşıyanların;

Öz geçmişlerini, anlatır bir adet dilekçe ve bir adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, diploma fotokopisi ve hizmet belgesi ile birlikte 11 Ekim 2016 tarihi mesai bitimine kadar Batman Valiliği Adalet Komisyonu Başkanlığına ve İl milli Eğitim müdürlüğümüz insan kaynakları (Özlük ) şubesine müracaat etmeleri, gerekmektedir.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.