BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ana Sınıfı Bulunan Okul Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Bünyesinde ana sınıfı bulunan okul müdürleriyle yeni eğitim yılının ilk değerlendirme toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında yapıldı.
Ana Sınıfı Bulunan Okul Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşen toplantıya Şube Müdürü İshak BÜYÜKKAYA ve bünyesinde ana sınıfı bulunan ilkokul, ortaokul ve meslek lisesi okul müdürleri katıldı.

Konuşmasına 2020-2021 eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli Arkadaşlar, hepinizin malumu olduğu üzere 21 Eylül tarihinde okullarda yüz yüze eğitime başlamayı planlıyoruz. Sizden istediğimiz yüz yüze eğitiminin başlayacağı tarihten önce okullarımızın Bakanlığımızın belirlediği kriterlere göre yüz yüze eğitime hazır olmasıdır. Birçok okulumuzun yüz yüze eğitimin için sergiledikleri özverili tavır bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu konuda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Okul öncesi öğrencilerimizin salgın sürecinde keyifle vakit geçirmeleri için İl Müdürlüğümüzün Youtube kanalında öğrencilerimiz için her hafta masal anlatım videoları yayınlıyoruz. Anadolu masallarından seçilen bu masallar, masal öğretmenlerimiz tarafından seslendirilerek öğrencilerimize öğretmenlerimiz aracılığıyla ulaştırılıyor. Öğrencilerimizin hiçbir konuda eksik kalmaması için gerekli tüm çalışmaları titizlikle yapıyoruz." dedi.

Toplantının sonunda okul müdürleriyle, okul öncesi eğitimde yapılacak hazırlık çalışmaları ile ilgili bir durum değerlendirmesi yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, salgın sürecinde çocukların eğitimi için gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı okul idarecileri ve öğretmenlere teşekkür etti.

 

03-09-202003-09-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.