BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akademisyen Yazar DURSUN "Okurlar Yazarlar Buluşuyor" Projesi Kapsamında Öğrencilerle Buluştu

  Valiliğimizin himayelerinde Özel İdare Genel Sekreterliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Türkiye Yazarlar Birliği Batman İl Temsilciliği iş birliğiyle hayata geçirilen "Okurlar Yazarlar Buluşuyor" projesi kapsamında Akademisyen Yazar Prof. Dr. Sayın Şemsettin DURSUN Fatih Anadolu Lisesi ile Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okuma grubu öğrencileriyle bir araya geldi.  
Akademisyen Yazar DURSUN

"Okurlar Yazarlar Buluşuyor" projesi kapsamında Türkiye Yazarlar Birliği üyesi Batmanlı Akademisyen Yazar Prof. Dr. Sayın Şemsettin DURSUN ilk olarak Fatih Anadolu Lisesi okuma grubu öğrencileriyle ardından Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okuma grubu öğrencilerle buluştu. Buluşmada 'Hayatı Anlamlı Kılmak' adlı kitabı üzerine konuşmasını yapan Sayın Şemsettin DURSUN konuşmanın ardından öğrencilerin sorularını cevapladı.

Kültürel ve Sosyal Sorumluluk kapsamında il merkezimizde ikamet eden ortaöğretim öğrencilerinin genel kültürlerini geliştirmek, kitap okuma zevki kazandırmak, toplumsal ilişkilerinin kalitesini artırmak, okul hayatındaki başarılarını pekiştirmek, erdemli ve olgun bireyler olmaları amaçlanmakta. Ayrıca proje kapsamında yazarlarımızın kitaplarını okuyan öğrenciler, yazarlarımızla bir araya gelerek merak ettikleri konuları doğrudan kitabın yazarına sormaları hedeflenmiştir.

24-09-202124-09-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.