BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ailemle Birlikte Yarışıyorum' Bilgi Yarışmasının Ödülleri Verildi

İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy temalı 'Ailemle Birlikte Yarışıyorum' çevrim içi bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından verildi. 
Ailemle Birlikte Yarışıyorum' Bilgi Yarışmasının Ödülleri Verildi

Müdürlüğümüzce, 100. Yılda Tek Yürek-İstiklalden İstikbale adlı projemiz kapsamında ilimizdeki ilkokul ve ortaokul öğrenci ve velilerimize yönelik çevrim içi olarak gerçekleşen 'Ailemle Birlikte Yarışıyorum' İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy temalı bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından verildi.

Müdürlüğümüz idari katında düzenlenen ödül töreninde öğrenci ve velileri konuk edip kutlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN; " Hayatımızı olumsuz etkileyen covid 19 salgını sürecinde öğrencilerimizin aileleriyle eğlenceli vakit geçirmeleri amacıyla 'Ailemle Birlikte Yarışıyorum' yarışmasını düzenledik. Bu yarışmada ayrıca İstiklal Marşımızın kabulünün 100. yılında Mehmet Akif Ersoy ve İstiklal Marşımız konusunda farkındalığı artırmak, Türk Milletinin varoluş mücadelesi ile İstiklal Marşımız ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un önemini eğlenirken öğretmek, bu konuda bir bilinç oluşturmayı amaçladık. Bilgi yarışmasına katılan tüm öğrenci ve ailelerimize teşekkür ediyor, dereceye giren öğrencilerimizi ve ailelerimizi kutluyorum." dedi. Gerçekleşen ödül töreninde Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN ve yarışmadan sorumlu öğretmen Nagehan Rüzgar eşlik ettiler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.