BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 LGS İL SINAV KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

 Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan merkezi sınav öncesi LGS İl Sınav Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleşti.
2020 LGS İL SINAV KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

                İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Emniyet Müdürü Sayın Köroğlu KIRAÇ, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Sayın İsa ÇAKMAK ve Sağlık İl Müdürü Sayın Dr. Hakan PAMUKÇU katıldı.

                Toplantıda, sınavın kurallarına uygun ve güven içerisinde yapılabilmesi için sınav öncesi, sınav günü ve sınav sonrasında yapılacak çalışmalar ve alınacak önlemler görüşüldü. Toplantıda ayrıca koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler de gündeme getirilerek sınavın yapılacağı salonların yeterliliği, okulların dezenfekte çalışmaları, öğrencilere maske dağıtımı, sosyal mesafe kuralları, sınavda görev alacakların dikkat etmesi gerekenler kurallar üzerinde duruldu. Toplantıda, sınava girecek öğrencilerin ve sınavda görevli öğretmenlerin sağlıklı bir ortamda sınava girebilmeleri için gereken tüm önlemlerin alındığı vurgulandı. Yapılan toplantı sınava girecek öğrencilere başarı dilekleriyle sona erdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.