BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilay Yönetiminden ÇELİK’e Ziyaret

Yeşilay Cemiyeti Batman Yönetimi, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i makamında ziyaret etti.
Yeşilay Yönetiminden ÇELİK’e Ziyaret

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i makamında ziyaret eden, Yeşilay Cemiyeti Batman Yönetim Kurulu Başkanı Dt. Elif KILICIKAN ve yönetim kurulu üyeleri, 1-7 Mart tarihleri arasında yapılacak olan, Yeşilay haftası etkinlikleri öncesi destek talebinde bulundular.

Gerçekleşen ziyarette, Yeşilay Cemiyeti Batman Yönetim Kurulu Başkanı Dt. Elif KILICIKAN; 1-7 Mart tarihleri arasında yapılacak olan, Yeşilay haftası etkinlikleri kapsamında, okullarda bilinçlendirme amaçlı afiş ve broşür asılması. Ayrıca, okullarda çocuklarla yeşilin her tonuyla ilgili, çalışma yapılmasını hedeflediklerini ifade etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Yeşilay cemiyetinin çalışmalarının önemine değinen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “1-7 Mart tarihleri arasında yapılacak olan, Yeşilay haftası etkinliklerine desteğimiz tam. Milli Eğitim olarak, sağlıklı bir neslin yetişmesi için bilinçlenmenin ve bu konudaki eğitimin öneminin farkındayız. Yapacağınız çalışmalarda size başarılar diliyorum. Toplumun her ferdinin, gelecek nesiller için, her türlü kötü alışkanlıklara karşı mücadele veren, Yeşilay Cemiyetinin çalışmalarına, destek vermesi gerektiğine inanıyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.