BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Yıl Kutlaması

2015 yılına girdiğimiz bu günde ümitlerimiz, heyecanlarımız, beklentilerimiz de yenileniyor; 2015 yılı için önümüze yepyeni hedefler koyuyoruz.Batman´ımız ve ülkemiz için duygu ve düşüncelerimizi içtenlikle tazeliyor, azim ve kararlılığımızı yeniden gözden geçiriyoruz. 
Yeni Yıl Kutlaması

 Yeni yılda da Ülkemiz eğitiminin  başarısı adına Batman Millî Eğitim Müdürlüğü olarak şimdiye kadar taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle, samimiyet ve gayretle görevimizi yerine getirmeye gayret gösterecek; bundan sonra da tam bir sorumluluk bilinciyle görevlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşıladığımız yeni yılın öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, tüm eğitim çalışanlarımız, velilerimiz başta olmak üzere ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini canı gönülden  diliyorum.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.