BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Voleybol Turnuvası Şampiyonu Batman Anadolu Lisesi

Okul sporları kapsamında okullar arası gerçekleşen genç kızlar B kategorisi voleybol turnuvası sona erdi.
Voleybol Turnuvası Şampiyonu Batman Anadolu Lisesi

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünün ortak işbirliği ile gerçekleşen, Genç Kızlar B Kategorisi Voleybol Turnuvasına 12 takım katıldı. Turnuvanın sonunda Batman Anadolu Lisesi birinci, İluh Anadolu Lisesi ikinci ve Petrol Anadolu Lisesi üçüncü oldu. Turnuvanın final maçını, Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Gençlik Spor İl Müdür Vekili Halil ÇÖL, bazı Okul Müdürleri,  Öğretmenler ve Öğrenciler izledi.  Turnuvanın sonunda düzenlenen kupa ve madalya töreninde,  Turnuvada üçüncü olan Petrol Anadolu Lisesi Takımının madalya ve kupasını Batman Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet KONAK verdi, Turnuvada ikinci olan İhul Anadolu Lisesi Takımına Madalya ve kupasını Türk Telekom Anadolu Lisesi Müdürü Hasan ERDAL verdi,  Turnuvada birinci olan Batman Anadolu Lisesi Takımına Madalya ve birincilik kupasını Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK ve Gençlik Spor İl Müdür Vekili Halil ÇÖL birlikte verdi.

            Kupa töreninde bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Gençlik Spor İl Müdürlüğünün birlikte yürüttükleri bu Turnuvada emeği geçen Gençlik Spor İl Müdürümüz ve Personeline, Okul Müdürleri, Organizatör ve Öğretmen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Turnuvaya katılan tüm takımları ve öğrencileri kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca Okul Müdürlerime, kızlarımıza bu fırsatı sunmuş olmalarından dolayı teşekküre ediyorum. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Gençlik Spor İl Müdürlüğümüzle yakın iş birliği içindeyiz. İki kurumun işbirliğiyle, ilimizde güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Turnuvada dereceğe giren kızlarımızı da tebrik ediyor, bu başarılarını daha da üst seviyeye çıkaracaklarına inanıyorum ve aynı başarıyı derslerinde de göstereceklerine inanıyorum” diye konuştu.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.