BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Veliler ve Öğrenciler Birlikte Yarıştı

Turgut Özal İmam Hatip Ortaokulu bahar etkinlikleri kapsamında öğrenci velileri ve öğrencilerin yarıştığı bilgi yarışması düzenledi.
Veliler ve Öğrenciler Birlikte Yarıştı

İl Halk Kütüphanesi binasında bulunan konferans salonunda gerçekleşen Bilgi yarışmasına Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Maarif Müfettişleri Başkanı Abdulhakim ASLAN, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları M. Naci ŞEMDİNOĞLU, Zübeyir YILMAZ, Şube Müdürü Abdulvahap HINÇ, Öğretmenler Öğrenciler ve veliler katıldı. Turgut Özal İmam Hatip Ortaokulunun bahar etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği bilgi yarışmasında veliler çocuklarıyla birlikte yarıştı. Oldukça heyecanlı geçen bilgi yarışmasının sonunda tüm yarışmacılara katılım belgeleri Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Naci ŞEMDİNOĞLU ve Şube Müdürü Abdulvahap HINÇ tarafından verildi. Yarışmada birinci olan veli ve öğrenciye birincilik plaketini Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, ikinci olan veli ve öğrenciye ikincilik plaketini Maarif Müfettişleri Başkanı Abdulhakim ASLAN ve üçüncü olan veli ve öğrenciye üçüncülük plaketini Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir YILMAZ verdi.

Bilgi yarışmasının sonunda kısa bir konuşma yapan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Çok güzel bir yarışma gerçekleştirildi, bende bir veli olarak duygulandım.  Bu sürecin içinde yer alan hem yarışmacı velilerimiz, hem de burada bu birlikteliği sağlama adına bulunan siz değerli velilerimiz, aslında hepiniz birincisiniz. Burada bulunmanız en değerli varlığınız, sevgili çocuklarınızla yakından ilgileniyor olmanız, çocuklarınızı mutlu etmekle beraber, onlara çok değer verdiğinizi de göstermiş oldunuz.  Bu etkinlikle, okul veli işbirliğini de güzel bir şekilde göstermiş oldunuz. Emeği geçen okul idaresi, öğretmen arkadaşları ve duyarlılık gösterip katılan siz değerli velilerimizi kutluyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.