BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Çelik Gültepe Eğitim Kompleksini Gezdi

  Vali Azmi Çelik Gültepe Mahallesi Eğitim Kompleksi içinde, yapımı tamamlanan ve eğitim veren okulları gezdi.
Vali Çelik Gültepe Eğitim Kompleksini Gezdi

 

 

Vali Azmi Çelik’i Gültepe eğitim kompleksine gelişinde, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Tarık Yaşar karşıladı. Vali Çelik kurum müdürleri ile ilk önce yapımı tamamlanan ve bu yıl öğrenci kabulüne başlayan, 42 derslikli Fatıma Zehra Kız İmam Hatip Lisesi binasını ve çevresini gezdi yetkililerden bilgi aldı.

Vali Çelik ve beraberindeki Kurum Müdürleri, daha sonra Batman merkez Gültepe Anadolu Lisesini ziyaret etti, 3 yıldan bu yana eğitim veren 24 derslikli Gültepe Anadolu Lisesini gezen vali Çelik, okul hakkında Okul Müdürü Abdussamet Oral’dan bilgi aldı.

Vali Azmi Çelik ve beraberindeki Kurum Müdürleri, Gültepe Anadolu Lisesi ziyaretinin ardından, Batman Yunus Emre Anadolu Lisesini ziyaret etti. 24 derslikli okulu gezen Vali Çelik, Okul Müdürü Abdulbaki Gümüş’ten okul hakkında bilgi aldı.

Vali Çelik ve beraberindekiler son olarak, Piri Reis Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Yapımı yeni tamamlanan 24 derslikli okulu gezen, okul donanımı inceleyen Vali Çelik, Okul Müdürü Necmettin Doğan Kümet’ten bilgi aldı, son olarak, okulun çevre düzenleme çalışmasını yerinde görerek, yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldı, devam eden çevre düzenleme çalışmalarının, bir an önce tamamlanması talimatını verdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.