BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali ÇELİK Engelli Öğrencileri Yalnız Bırakmadı

 Engelli Öğrencilerin Gösterisi Beğenildi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle, Batman Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda, engelli öğrenciler tarafından düzenlenen, gösteriler büyük beğeni topladı.    
Vali ÇELİK Engelli Öğrencileri Yalnız Bırakmadı

Bayındır Mahallesinde bulunan, Batman Özel Eğitim Uygulama Merkezinde gerçekleşen kutlama programına, Vali Azmi ÇELİK, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Şafi ÖZPERK, Öğretmenler, Özel Eğitim Uygulama Merkezi Öğrencileri ve öğrenci aileleri katıldı.

Batman Özel Eğitim Uygulama Merkezi konferans salonunda düzenlenen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günün programı, saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşının ardından, Batman Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Veysi AKSOY’un, Uygulama Merkezi ve Engelliler Günü hakkında bilgi içeren konuşmasıyla devam etti.

 Renkli görüntülere sahne olan, Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencilerinin hazırladığı program, çeşitli oyunlar ve müzikal tiyatro gösterisi ile devam etti. Program’da en çok ilgi çeken gösteriler; Kına Gecesi, Beyaz Kelebekleri, 10. Yıl Marşı ve Öğrencilerin Müzik dinletisiydi. Koro halinde söylenen şarkılar, katılımcılardan büyük alkış alırken, öğrencilerin performansları büyük beğeni topladı. Programın ardından Vali Azmi ÇELİK, Okul Müdürü ve Öğretmenleri tebrik etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.