BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vakıfbank İlkokulu Özel Eğitim Sınıfı Yılsonu Etkinliği

Vakıfbank İlkokulu  Özel Eğitim Sınıfı Öğretmen ve Öğrencilerinden yılsonu etkinliği.
Vakıfbank İlkokulu  Özel Eğitim Sınıfı Yılsonu Etkinliği

Vakıfbank ilkokulu konferans salonunda gerçekleşen yılsonu etkinliğine, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Pazaryeri ve Hilal Mahallesi muhtarları, öğrenci velileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Özel Eğitim Sınıfı Öğrencilerinin ve Öğretmenlerinin hazırlamış olduğu yılsonu etkinliği 3 öğrencinin işaret diliyle İstiklal Marşını okumasıyla başladı, İstiklal marşın okunmasının ardından öğrenciler, penguen dansı, özel gereksinimli öğrencilerle ilgili tiyatro oyunu,  koro halinde okunan şarkıların ardından,  iki öğrenci  ‘’ Bana Bir Masal Anlat Baba ‘’ şarkısını, işaret dili ile izleyicilere okudular. Seslendirilen müzik eserlerinin ardından,  Özel Eğitim Sınıfı Öğrencilerinin, yıl boyunca yaptığı etkinliklerin derlendiği slayt gösterisi izlendi. Slayt gösterisinin ardından, mezun olan öğrencilere diplomaları verildi. Diploma töreninde bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, bu tür etkinliklerin toplumda farkındalık yarattığına dikkat çekti.

Sevgili çocuklarımız  bizi duygulandırdılar, mutlu ettiler diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “ Bu güzel ve anlamlı etkinlikte emeği geçen Okul Müdürü M.Hanifi Ekinci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum,  öğrencilerimizi kutluyorum. Bu etkinlikler toplumda farkındalık yaratmakta, benzer etkinliklerin devamını diliyorum. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, önümüzdeki süreçte hedefimiz, özel eğitimin verileceği bağımsız bir okulu  Batman’a kazandırmak” diye konuştu.

 Etkinliğe katılan veliler, çocukların gösterilerinin kendilerini mutlu ettiğini,  gururlandırdığını söyleyerek, emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.