BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vakıfbank İlkokulu Özel Eğitim Alt Sınıfı öğrencilerinden Meyve Günü

Vakıfbank İlkokulu bünyesinde bulunan Özel Eğitim Alt Sınıfı öğretmen ve öğrencileri, ‘Meyve Günü’ etkinliği düzenledi
Vakıfbank İlkokulu   Özel Eğitim Alt Sınıfı öğrencilerinden Meyve Günü

Vakıfbank İlkokulunda düzenlenen ‘Meyve Günü’ etkinliğine, Milli Eğitim Müdür Vekili M. Şafi Özperk, Okul idarecileri, Psikolojik Danışmanlar, Öğretmenler, öğrenci velileri ve özel eğitim alt sınıfı öğrencileri katıldı. ‘Meyve Günü’ etkinliği ile velilerin tanışması, bilgi alışverişinde bulunmaları, isteklerinin gerekli mercilere iletilmesi, kendilerini yalnız hissetmemeleri, sorunlarını ve isteklerini dile getirmeleri amaçlandı.

Öğretmenlerin ve velilerin işbirliği içerisinde olmaları, samimi ve şeffaf bir ortamın oluşturulması öğrencilerimizin geleceği adına önem taşıdığına dikkat çeken Milli Eğitim Müdür Vekili M. Şafi Özperk; “özel olan çocuklarımıza özel ilgi gösteren başta Okul Müdürü M. Hanifi Ekinci ile okul yöneticilerine ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Değerli veliler Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kapımız ve gönlümüz daima siz değerli velilerimize açıktır. Çocuklarımızın hak ettikleri en iyi ortamlarda eğitim almaları için Milli Eğitim olarak tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu güzel etkinliğin Okul-Veli kaynaşması ve iş birliğine de önemli bir katkı sunacağına inanıyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.