BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Bağımlılıkla Mücadele İl Komisyonu Toplantısı Yapıldı

"Türkiye Bağımlılıkla Mücadele İl Komisyonu" toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.
Türkiye Bağımlılıkla Mücadele İl Komisyonu Toplantısı Yapıldı

"Türkiye Bağımlılıkla Mücadele İl Komisyonu" bağımlılıklarla mücadele kapsamında hayata geçirilecek projelerin detaylarını görüşmek üzere yeni yılın ilk toplantısını müdürlüğümüz idare katında bulunan toplantı salonunda gerçekleştirdi.

Gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü Emrullah ASLAN, Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Mustafa ÇAKAN ve Türkiye Bağımlılıkla Mücadele İl Formatörleri katıldı. Toplantıda bağımlılıkla yürütülecek mücadele için hayata geçirilecek olan yeni projelerle ile ilgili İl Müdürümüz KURTARAN'a bilgi verildi.

Toplantıda bir konuşma yapan İl Müdürümüz KURTARAN Türkiye Bağımlılıkla Mücadele İl Formatörlerine 2019-2020 eğitim öğretim yılında yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür edip hayata geçirilecek olan yeni projenin ilimize, eğitim camiasına ve tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diledi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.