BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tomurcuk Anaokulunda 'Biz Yeşilay Gönüllüsüyüz' Etkinliği

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Tomurcuk Anaokulunu ziyaret edip okulda gerçekleşen 'Biz Yeşilay Gönüllüsüyüz' etkinliğine katıldı.
Tomurcuk Anaokulunda 'Biz Yeşilay Gönüllüsüyüz' Etkinliği

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, Yeşilay Haftası kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla Yeşilay Batman Şubesi ve okul idaresinin iş birliği ile düzenlenen 'Biz Yeşilay Gönüllüsüyüz' etkinliğine katıldı. Etkinliğin düzenlendiği sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilerle bir süre sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN daha sonra anaokulu bahçesinde düzenlenen etkinliğe katıldı.

Çocuklarda zararlı alışkanlıklara karşı farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen  'Biz Yeşilay Gönüllüsüyüz' etkinliğine Şube Müdürleri Bilgiye PALA, Emrullah ASLAN ve Yeşilay Batman İl Başkanı Yılmaz AYDIN katıldı.

'Biz Yeşilay Gönüllüsüyüz' etkinliği sonrası okulu gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Okul Müdürü Mehmet ŞAHİN'den okulda devam eden eğitim-öğretim hakkında bilgi aldı.

04-03-202104-03-202104-03-202104-03-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.