BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOKİ’de Annelere Sürpriz Ziyaret

TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu öğrencileri, anneler gününde farklı bir etkinliğe imza attılar.
TOKİ’de Annelere Sürpriz Ziyaret

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Maarif Müfettişleri Başkanı Abdülhakim Aslan, okul idarecileri ve öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte; anneler günü münasebeti ile tüm öğrenciler öğretmenleri ile birlikte, okul çevresindeki evlere sürpriz ziyaretlerde bulundular. Ziyaret edilen evlerdeki annelere karanfiller veren minik öğrenciler, annelerin ellerini öperek anneler günlerini kutladılar.

Anneler günü münasebetiyle, okul çevresindeki evlere yapılan sürpriz ziyaretlerle, öğrencilere anne sevgisi ve şefkatinin aşılanması, okul-veli yakınlaşmasının sağlanması ve en önemlisi de insanın yaşamında en değerli varlık olan annelere saygı, şükran ve minnet duygularını ifade etmeyi amaçladıklarını ifade eden, TOKİ Kazım Karabekir İlkokulu Müdürü Erkan Yılmaz, ayrıca  katılımlarından dolayı Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Maarif Müfettişleri Başkanı Abdülhakim Aslan’a teşekkür etti. 

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.