BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Telafide Ben De Varım" Eğitim Programı Anaokul Müdürleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

5 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arasında başlayacak olan 'Telafide Ben De Varım' eğitim programı Anaokul Müdürleri bilgilendirme toplantısı yapıldı.


Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde her kademedeki öğrencilerin fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla 'Telafide Ben de Varım' eğitim programı hazırlanmıştır.

Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen "Telafide Ben De Varım" eğitimi bilgilendirme toplantısına Şube Müdürleri Murat YAĞMUR, Bilgiye PALA, Ömer TOPRAK ve anaokul müdürleri katıldı. 

Şube Müdürü Murat Yağmur'un 'Telafide Ben De Varım' eğitim programı ile ilgili gündemdeki konuları içeren bilgilendirme ve değerlendirme konuşmasının ardından toplantı görüş ve önerilerle sona erdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.