BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması İl Yürütme Kurulu Toplantısı

Eğitim Ortamında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması, İl Yürütme Kurulu Aralık ayı toplantısı yapıldı.
Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması İl Yürütme Kurulu Toplantısı

Valilik konferans salonunda, Vali Yardımcısı Şener ÇAĞLAR başkanlığında toplanan, Eğitim Ortamında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması, İl Yürütme Kurulu toplantısına, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları M.Şafi ÖZPERK, M. Naci ŞEMDİNOĞLU ile il yürütme kurulunda bulunan Emniyet Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü, Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden temsilciler katıldı.

Toplantının başında kısa bir konuşma yapan, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M.Şafi ÖZPERK; “Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlerden beklentimiz, Eğitim Ortamında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması için değerli görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize ihtiyacımız var. Konuyla ilgili Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından hazırlanan bir sunumumuz var” diye konuştu.

Yürütülen çalışmaları içeren kısa sunumun ardından sekreteryasını Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı. Eğitim Ortamında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması İl Yürütme Kurulu Toplantısında;  İl Eylem Plânı, Kurumlar arasındaki eşgüdüm, Her kurul üyesinin, bağlı bulunduğu kurumunu ilgilendiren çalışmaları organize etmesi ve koordinasyonu sağlaması konuları ele alındı.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.