BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şef Anneler Yarıştı

Gültepe Anaokulu yılsonu etkinlikleri kapsamında, velilerin katıldığı ‘Şef Anneler’ yarışıyor etkinliği düzenledi.
Şef Anneler Yarıştı

İl Trafik Bölge Müdürlüğünün bitişiğindeki piknik alanında gerçekleşen etkinliğe, Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdulvahap Hınç, Abdulhakim Doğu, Mehmet Işık, Okul Müdiresi Sabriye Özlük Kayabaş, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. 5 Jüri üyesinin puan verdiği ‘Şef Anne’ yarışmasında, Şef anneler hazırladıkları ev yemekleri hünerlerini, jüri üyelerinin beğenisine sundular. Bumbar, Kaburga dolma, sarma, çiğköfte, perde pilav, içli köfte, saç ekmeği, kuru fasulye, çömlekte fasulye, milföylü pilav ve patlıcan kebap yemekleriyle 15 ‘Şef Anne’ yarıştı. Yarışmanın sonunda birinci gelen Şef Anneye ödülünü Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, İkinci gelen Şef Anneye ödülünü Şube Müdürü Mehmet Işık ve üçüncü gelen Şef Anneye ödülünü Abdulhakim Doğu verdi.

Yarışma sonunda kısa bir konuşma yapan Şube Müdürü Abdulvahap Hınç; “ Güzel bir yarışma oldu, şef annelerimiz birbirinden güzel ve leziz ev yemeklerinden oluşan hünerlerini sergilediler. Önemli olan burada okul idaresi ve velilerimizin ortaya koyduğu Okul-Veli işbirliğiydi. Ben Milli Eğitim Müdürlüğümüz adına bu güzel etkinlikte emeği geçen, idareci, öğretmen ve velilerimizi kutluyor teşekkür ediyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.