BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Satranç Turnuvası Ödülleri Verildi

Yeni Mahalle İlkokulunda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, minikler satranç turnuvası düzenlendi.
Satranç Turnuvası Ödülleri Verildi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Yeni Mahalle İlkokulu ve Batman Satranç İl Temsilciliğinin düzenlediği satranç turnuvasına, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Şube Müdürü Beşir Tileği, bazı okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.  2005, 2006, 2007 ve 2008 doğumlu öğrencilerin katıldığı satranç turnuvasında, öğrenciler dereceye girmek için mücadele etti.  Turnuvanın sonunda, kızlar ve erkeklerde kategorilerde, ilk üç dereceye giren öğrencilere ile turnuvada centilmenlik gösteren öğrencilere madalya ve hediyeleri verildi. Madalya ve hediye töreninde konuşan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, tüm öğrencileri kutladı.

Sevgili çocuklar değerli veliler, hepiniz hoş geldiniz diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Yeni Mahalle İlkokulu ve Batman Satranç İl Temsilciliğimizin düzenlediği, satranç turnuvasına katılan tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Turnuvaya katılmalarında onlara destek olan, değerli velilerimize de teşekkür ediyorum. Sosyal etkinlikler, çocuklarımızın zekâsının gelişmesi ve var olan yeteneklerinin ortaya çıkmasında önemli bir aşamadır. Çocuklarımızın sosyal alandaki başarısı, inanıyorum ki akademik alanda da görülecektir. Başarı mutluluğu getiri, onların mutluluğu, bizim de mutluluğumuzdur. Satranç turnuvasının her aşamasında emeği geçen, okul idaresi, satranç il temsilciliği, öğretmen ve velilerimizi kutluyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Turnuva verilen madalya ve hediyelerin ardından, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.