BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sason MTAL'de 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' Proje Toplantısı Yapıldı

Bakanlığımız tarafından yurt genelinde hayata geçirilen 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi bilgilendirme toplantılarının dördüncüsü Sason Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşti.      
Sason MTAL'de 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' Proje Toplantısı Yapıldı

Sason Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşen 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Sason İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysi BOZKURT, Şube Müdürleri Akın ARI, Abdurrahim KUSEN, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı. Toplantı öncesi okul bahçesinde öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, daha sonra okulda incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okul yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü Ahmet KELİCİ'den bilgi aldı. Okuldaki incelemenin ardından bilgilendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın açış konuşmasıyla başladı.

'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesinin amacı ve hedefi ile ilgili bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, projenin öğrencilere, öğretmenlere, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.  Görüş ve önerilerle sona eren toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, toplantıya katılan öğretmenlere kitap hediye etti.

27-10-202027-10-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.