BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Salgın Sürecinde Hissettiklerimiz' Konulu Öğretmenler Arası Kompozisyon Yarışmasının Ödülleri Verildi

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlediği  'Salgın Sürecinde Hissettiklerimiz' konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğretmenlere hediye ve ödülleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından verildi.
'Salgın Sürecinde Hissettiklerimiz' Konulu Öğretmenler Arası Kompozisyon Yarışmasının Ödülleri Verildi

'Salgın Sürecinde Hissettiklerimiz' konulu kompozisyon yarışmasının teması Milli Eğitim Bakanlığımızın ve Sağlık Bakanlığının çalışmaları, öğrenci-öğretmen etkileşimleri, öğretmenlerin gönüllü çalışmaları ve benzeri konulardan oluştu. Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi ve özel okullarda görev yapan öğretmenlerimize yönelik müdürlüğümüzün düzenlediği kompozisyon yarışmasında öğretmenlerimiz; Nurhan ÖZGÜN birinci, Songül USLU ikinci, Tuğba TEKBALCI üçüncü olurken jüri özel ödülünü Zehra TURHAN aldı.

'Salgın Sürecinde Hissettiklerimiz' konulu yarışmada dereceye giren öğretmen ve jüri üyelerini konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, konuklarıyla bir süre sohbet edip dereceye giren öğretmenlere ve görev alan jüri üyelerine teşekkür etti.

Dereceye giren öğretmenleri tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN: "Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan salgın sürecinde öğretmen arkadaşlarımızın bu süreçte ki duygu ve düşüncelerini ifade edecek bir etkinlik yapma amacıyla bu şekilde bir kompozisyon yarışması düzenledik. Bu etkinliğimize katılan tüm öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, dereceye giren siz öğretmen arkadaşlarımı da kutluyorum, ayrıca jüri görevini üstlenen öğretmen arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Arkadaşlarımız çok güzel eserler ortaya çıkardılar. Biz bu güzel eserleri müdürlük olarak çıkardığımız "Genç Nazar" edebiyat kültür ve sanat dergimizde yayınlayacağız. Müdürlük olarak önümüzdeki dönemde Batman'da görev yapan öğretmenlerimizin yazıların yer alacağı bir dergi çalışmasını hayata geçirmeyi planlıyoruz." diyen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, daha sonra dereceye giren öğretmenlere ve jüri üyelerine ödül ve hediyelerini verdi.

08-06-202008-06-202008-06-202008-06-202008-06-2020

 

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.