BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Resim ve Şiir Dalında Birinci Olan Öğrencilere Ödülleri Verildi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. Yıl Dönümü kapsamında uyum sınıflarına kayıtlı yabancı uyruklu öğrenciler arasında düzenlenen resim ve şiir yarışmasında il birincisi olan öğrencilere ödülleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından verildi.
Resim ve Şiir Dalında Birinci Olan Öğrencilere Ödülleri Verildi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluşunun 101. Yıl Dönümü kapsamında Bakanlığımızca resmi okullarda açılmış olan uyum sınıflarına kayıtlı yabancı uyruklu öğrenciler arasında düzenlenen resim ve şiir yarışmasında ilimizde il birincisi olan öğrencilere ödülleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından verildi.

Resim ve şiir dalında il birinci olan öğrencileri konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN öğrencilerle bir süre sohbet edip öğretmenlerinden bilgi aldı.

Ziyaretin sonunda öğrencilere ödüllerini veren İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN öğrencileri tebrik edip öğretmenlere gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür etti. Gerçekleşen ödül töreninde Şube Müdürü Mehmet Şirin TEMİZ eşlik etti.

28-04-202128-04-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.