BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplandı

'2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplantısı' İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.
Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplandı

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Haziran-Eylül Ayı Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplantısı, Müdürlüğümüz hizmet binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Emrullah Aslan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Üyeleri katıldı. Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın açış konuşmasıyla başladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonumuz en önem verdiğimiz komisyonlardan biri. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak önem verdiğimiz konuların başında Özel Eğitim Hizmetleri gelmektedir. Bakanlığımızın yaptığı çalışmalarla gerek ülke çapında gerek ilimizde Özel Eğitim Hizmetlerinde ciddi mesafeler katedildi. Özel Eğitim Hizmetlerimiz anaokul kademesinden meslek lisesi kademesine kadar birçok alanda faaliyete geçti. Özel Eğitim Uygulama Anaokulumuz, Özel Eğitim Uygulama Merkezimiz, Özel Eğitim Meslek Okulumuz ve bünyesinde özel eğitim sınıfı bulunan birçok okulumuzla Özel Eğitim alanında eğitim faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Bu konuda büyük bir gayret sarf ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz. Yapacağımız toplantının ve toplantıda alınacak kararların ilimiz adına hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Toplantı gündemdeki maddelerin görüşülmesinin ardından dilek ve önerilerle sona erdi.

24-09-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.