BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmenlerle Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

"Rehber Öğretmenler Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı" İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında video konferans sistemiyle gerçekleşti.
Rehber Öğretmenlerle Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Çevrim içi olarak gerçekleşen "Rehber Öğretmenler Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı"na İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, RAM (Rehberlik Araştırma Merkezi) Mustafa ÇAKAN ve ilimizde görev yapan rehber öğretmenler katıldı.

"Bütün Amacımız Çocuklarımızın Kendilerine, Ailelerine, Topluma ve Ülkelerine Faydalı Birer Fert Olarak Yetişmeleridir."

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN: "Değerli Arkadaşlar, yeni eğitim-öğretim yılımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Uzaktan eğitim süreciyle başladığımız yeni eğitim-öğretim yılımıza 21 Eylül itibariyle kademeli olarak yüz yüze eğitim ile devam edeceğiz. Bütün amacımız ve hedefimiz geleceğin nesilleri olan çocuklarımızın eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamalarıdır. Bu şekilde çocuklarımız kendilerine, ailelerine, topluma ve ülkelerine faydalı birer fert olarak yetişecektir. Çocuklarımızı bu şekilde yetiştirmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz. Gerek Rehberlik Araştırma Merkezimize gerekse de siz değerli Rehber Öğretmenlerimize bugüne kadar yaptığınız destek çalışmaları için teşekkür ediyorum. Yeni eğitim-öğretim döneminde de bu özverili çalışmalarınızı arttırarak devam edeceğinize olan inancımı belirtmek istiyorum." diye konuştu.  

Yapılan toplantı görüş ve önerilerle sona erdi. 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.