BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmenlere Seminer Verildi

İlimizde görev yapan rehber öğretmenlere yönelik düzenlenen özgüven temelli ‘Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir’ konulu seminer gerçekleşti.
Rehber Öğretmenlere Seminer Verildi

Mezopotamya Hotel konferans salonunda Eğitim Bilimci Yazar Dr. Özgür Bolat tarafından verilen özgüven temelli “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir” konulu seminere İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Şube Müdürleri Akın Arı, Cemal Konakçı ve ilimizde görev yapan rehber öğretmenler katıldı. Seminerde rehber öğretmenlere bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, rehber öğretmenliğin önemine dikkat çekti.

“Öğretmenin niteliği öğrencinin niteliğidir” diyen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: “Değerli arkadaşlar, her zaman rehber öğretmenlik branşını çok önemsediğimi belirtiyorum. Rehber öğretmenlerimiz sadece öğrencilerimizle ilgilenmiyor aynı zamanda öğretmenlerimizin eğitimine de katkı sağlıyor. Bizim bütün gayemiz; çocuklarımızın nitelikli bir eğitim alması, onların iyi bir geleceğe hazırlanması, kısacası hayatı onlar için mutlu kılmaktır. Öğretmenin niteliği öğrencinin niteliğidir. Öğretmenin niteliğinin artması öğrencinin niteliğinin artması demektir. Ben katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Özgüven temalı eğitim semineri için ilimizde bulunan Eğitim Bilimci Yazar Dr. Özgür Bolat’a ve ekip arkadaşlarına da teşekkür ediyorum” dedi. 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ın konuşmasının ardından Eğitim Bilimci Yazar Dr. Özgür Bolat özgüven temelli ‘”Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir” konulu seminer verdi. Seminerin sonunda Eğitim Bilimci Yazar Dr. Özgür Bolat’a günün anısına İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran tarafından hediye takdim edildi.

01-03-201801-03-201801-03-201801-03-201801-03-201801-03-201801-03-201801-03-2018

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.