BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmenlere 'Oyun Terapisi Eğitimi' Verildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA)  arasında yapılan protokol kapsamında Rehber Öğretmenlere 'Oyun Terapisi Eğitimi' verildi.
Rehber Öğretmenlere 'Oyun Terapisi Eğitimi' Verildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA)  arasında yapılan protokol kapsamında Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleşen 'Oyun Terapisi Eğitimi'ne 40 rehber öğretmen katıldı. 4 gün devam eden eğitimde  'Oyun Terapisi Eğitimi' Uzman Psikolog Utku TÜRKMENERİ tarafından rehber öğretmenlere atölye çalışmalarıyla verildi. Halk Eğitim Merkezinde devam eden 'Oyun Terapisi Eğitimi'ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN proje paydaşı DİKA ile eğitimi veren Uzman Psikolog Utku TÜRKMENERİ'ye ve eğitimi alan rehber öğretmenlere teşekkür etti.

25-02-202025-02-2020

 

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN daha sonra halk eğitim merkezi etüt salonlarını ziyaret edip Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bilal SERİK ve öğretmenlerden bilgi aldı. Üniversiteye hazırlanan gençlerle bir süre sohbet edip gençlere başarı diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili gençler içinde bulunduğunuz bu hazırlık dönemini en iyi şekilde geçirme gayreti içinde olun, hedefinize ulaşmak için inanarak ve gayret göstererek çalışın, hepinize bu süreçte başarılar diliyorum." diye konuştu.

25-02-202025-02-202025-02-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.