BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RAM'dan Sevgi Eli Projesi

Batman Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Müdürlüğümüzün özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara yönelik hazırladığı 'Sevgi Eli Projesi' hayata geçiyor.
RAM'dan Sevgi Eli Projesi

RAM'ı ziyaret eden Valimiz Sayın Hulusi ŞAHİN'in eşi Hanımefendi Ebru ŞAHİN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN RAM Müdürü Mustafa ÇAKAN'dan proje ile ilgili bilgi alıp projenin uygulanacağı bölümleri ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette Şube Müdürü Emrullah ASLAN'da hazır bulundu.

Sevgi Eli Projesi; Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü arasında yapılan iş birliği ile Rehberlik ve Araştırma Merkezinde Görevli uzmanlar tarafından Çocuk Evleri bünyesindeki özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara yönelik uygulanacak. Hayata geçirilecek Sevgi Eli Projesiyle; yaş ve gelişim özellikleri dikkate alınarak öğrencilere yönelik bilişsel, sosyal, duygusal, fiziksel ve akademik eğitim programlar hazırlanacak.

02-12-202002-12-202002-12-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.