BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Petrol Ofisi İlkokulundan Kütüphaneler Haftası Etkinliği

    Mart ayının son haftası olarak kutlanan kütüphaneler haftası etkinlikleri çerçevesinde, Petrol Ofisi İlkokulunda, Türkiye Eğitim Gönülleri vakfı ile ortaklaşa kitap okuma etkinliği düzenlendi.
Petrol Ofisi İlkokulundan  Kütüphaneler Haftası Etkinliği

Yapılan etkinlikler çerçevesinde, TEGV 50. Yıl Öğrenim Birimi tarafından, Petrol Ofisi İlkokulu öğrencilerine hediye edilen kitaplar dağıtılarak, 1 saat boyunca sessiz kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe Milli Eğitim Müdür Vekili Zübeyir YILMAZ, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Naci ŞEMDİNOĞLU, TEGV 50. Yıl Öğrenim Birimi Yetkilisi Dilber ATİLLA, Okul Müdürü Ümit DURSUN, Öğretmen ve Öğrenciler katıldı. Çocuklarla bir süre sohbet eden Milli Eğitim Müdür Vekili YILMAZ daha sonra hediye edilen kitapları dağıttı. Öğrencilere kitap okumanın insana faydalarını anlatan, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir YILMAZ,  kitap okumanın aynı zamanda insanların ufkunu açtığını ifade ederek, başarıya ulaşmak için her fırsatta bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. Kütüphane haftası kutlaması katılımcıların, sessiz kitap okuma etkinliğiyle sona erdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.