BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Petrol Ofisi İlkokuluna Erişilebilirlik Belgesi Verildi

İlimiz Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonu tarafından denetimi yapılan ve tüm engel grupları için erişilebilir olduğu komisyonca tespit edilen Petrol Ofisi İlkokulu Erişilebilirlik Belgesi’ni almayı hak kazandı. 
Petrol Ofisi İlkokuluna Erişilebilirlik Belgesi Verildi

Okulda yapılan törene; Vali Yardımcısı Cihat Arık’ın yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdulbaki Gümüş, Müdür Yardımcısı Abdulgani Kavak, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Naci Şemdinoğlu ve Batman Kent Konseyi Engelliler Meclis Başkanı Abdullah Gezici katıldı. Okul Müdürü Ümit Dursun ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Naci Şemdinoğlu tarafından karşılanan Vali Yardımcısı Cihat Arık, okulda erişilebilirlikle ilgili yapılan düzenlemeleri yerinde inceleyerek, okul idaresinden bilgi aldı. Daha sonra Okul Müdürü Ümit Dursun’a Erişilebilirlik Belgesi veren Vali Yardımcısı Cihat Arık, okulda yapılan erişilebilirlik düzenlemelerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

 26-05-201626-05-201626-05-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.