BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Petrol Ofisi İlkokulu Öğrenen Lider Öğretmen Eğitimi

Petrol Ofisi İlkokulu’ndan Bir İlke imza atıldı ve öğretmen ve İdarecilere Öğrenen Lider Öğretmen eğitimi verildi.
Petrol Ofisi İlkokulu Öğrenen Lider Öğretmen Eğitimi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Öğretmen Akademisi Vakfı (ORAV) tarafından imzalanan protokol gereği, Petrol Ofisi İlkokulu öğretmen ve idarecilerine, Öğrenen Lider Öğretmen programı eğitimi verildi. 13-14 Aralık tarihleri arasında, Petrol Ofisi İlkokulu’nda 47 öğretmen ve idareci, Öğrenen Lider Öğretmen eğitimini alarak, Lider Öğretmenlik Sertifikası almaya hak kazandı. Bu seminerle Öğrencilerle iletişim, Etkili Öğrenme Ortamı hazırlama, Sınıf Yönetimi, vb. konularda 2 gün boyunca, Petrol Ofisi İlkokulu Öğretmen ve idarecilerine eğitim verildi. Petrol Ofisi İlkokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK ‘ de Öğrenen Lider Öğretmen eğitiminin 2 oturumuna katıldı.

 Burada olmanız ne kadar sorumluluk sahibi olduğunuzun bir göstergesi diyen Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “İl dışından gelen eğitimci arkadaşlara, bilgi beceri ve deneyimlerini bizimle paylaştıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Sizde hafta sonu tatilinden feragat ederek, dinlenme zamanınızı bu eğitim programına ayırdığınız için, size de teşekkür ediyorum. Sizinle burada olmaktan büyük bir mutluluk hissettim. Öğretmenlik özel bir meslektir, Öğretmenler de her zaman özel insanlardır. Burada öğrencilerimizin eğitiminde kaliteyi arttıracak ve Öğretmenlerimizin kişisel gelişimine katkı sağlayan bir eğitim semineri gerçekleşti. Bu tür seminerlerin diğer okullarımızda da gerçekleşmesi gerektiğine inanıyorum.  Öğrenen Lider Öğretmen eğitiminin gerçekleşmesine vesile olan Okul idaresi ve Okul Müdürü Ümit DURSUN’ a teşekkür ediyorum, eğitime katılan değerli yönetici ve öğretmen arkadaşlarımı da kutluyorum” dedi.  

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.