BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Olimpiyat Oyunlarından Başarı İle Döndüler

Batman Özel Eğitim Uygulama  Merkezi Öğrencileri, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i ziyaret etti.
Özel Olimpiyat Oyunlarından Başarı İle Döndüler

Okul Müdürü Veysi Aksoy, Müdür Yardımcısı Nizametin Demir ve Beden Eğitimi Öğretmeni Orhan Öztürkmen ile birlikte kendisini ziyaret eden, Batman Özel Eğitim Uygulama  Merkezi Öğrencilerini  makamında konuk eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik öğrencilerle bir süre sohbet etti, Adana’da yapılan Özel Olimpiyat Oyunları hakkında, Okul Müdürü ve Öğretmenlerinden bilgi aldı.

8-9 Mayıs tarihlerinde 20 dolayında ilin katılımı ile Adana İl merkezinde gerçekleşen,  Özel Olimpiyat Oyunlarına ilimizden katılan Batman Özel Eğitim Uygulama  Merkezi Öğrencileri, masa tenisi, uzun atlama, 50-100 ve 200 metre bayrak koşularında 2 birincilik, 3 ikincilik ve 5 üçüncülük olmak üzere, çeşitli dereceler elde ettiklerini ifade eden, Batman Özel Eğitim Uygulama  Merkezi Müdürü Veysi Aksoy, önümüzdeki yıl daha geniş bir katılımla, olimpiyat oyunlarına katılmayı hedeflediklerini söyledi

Özel Çocuklarımızın sosyal etkinliklere ve gezilere katılması  bizi mutlu ediyor diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Sevgili çocuklar sizi kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum. Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak özel çocuklarımıza daha iyi bir ortam ve imkan sunmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda ilimize, Özel Eğitim Anaokulu kazandırma  hazırlıklarımız da devam ediyor” dedi.

Yapılan ziyaretin sonunda başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler veren Çelik, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.