BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokul Branş Öğretmenleri İl Zümre Toplantıları Online Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın başkanlığında gerçekleşen il zümre başkanları toplantısında alınan karar gereği 'Ortaokullar Türkçe, Fen Bilimleri ve Matematik Zümre Öğretmenler Toplantıları' canlı konferans sistemiyle gerçekleştirildi.
Ortaokul Branş Öğretmenleri İl Zümre Toplantıları Online Yapıldı

            Canlı konferans yoluyla gerçekleşen Ortaokullar Türkçe, Fen Bilimleri ve Matematik zümre öğretmenler toplantılarına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü İshak BÜYÜKKAYA ve öğretmenler katıldı. Toplantılar İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın yaptığı açış konuşmasının ardından, yaşanan pandemi (Covid19) sürecinde okulların tatil edildiği tarihten bugüne kadar Milli Eğitim Bakanlığımızın EBA, EBA Akademik Destek, EBA TV ve EBA Canlı olarak yurt genelinde gerçekleştirilen uzaktan eğitim faaliyetlerine ilave olarak Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilimizde bundan sonraki süreçte uzaktan ve telafi eğitim faaliyetlerinin daha etkin ve verimli olması için, işlenecek ortak kazanım ile konular ve yapılacak çalışmalar hakkında konuşuldu.

21-05-202021-05-202021-05-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.