BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Okul Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleşti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın başkanlığında gerçekleşen "Ortaöğretim Okul Müdürleri Toplantısı" canlı konferans sistemiyle gerçekleştirildi.
Ortaöğretim Okul Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleşti

Canlı konferans sistemiyle gerçekleşen Aralık Ayı Okul Müdürleri Değerlendirme Toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ve ilimizde eğitim veren ortaöğretim okul müdürleri katıldı. Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın yaptığı açış konuşmasıyla başladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN: "Değerli Arkadaşlar, Dünya genelinde koronavirüs vakalarının tekrar artışa geçmesiyle birlikte tekrardan uzaktan eğitim sistemine geçtik. Tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarımızın bu süreçte ne kadar emek ve çaba sarf ettiğine bizzat şahit oldum. Tüm arkadaşlarıma bugüne kadar gösterdikleri bu çabadan dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de büyük çabalar sergileyeceğinize inanıyorum.

Uzaktan Eğitim sistemine geçtiğimiz bu dönemde en büyük amacımız Batman'ın en ücra köşesinde dahi olsa ulaşamadığımız bir öğrencimizin bile kalmaması. Bütün çalışmalarımızı ve planlarımızı bu amaç doğrultusunda gerçekleştireceğiz.  Her arkadaşımız kendi okulundaki öğrencileri takip edebilecek bir sistem kurmalı. Tüm öğrencilerimizin Millî Eğitim Bakanlığımızın EBA, EBA Akademik Destek, EBA TV ve EBA Canlı Dersleri takip etmesini sağlayacağız. Gerekirse her gün öğrencilerimizin aileleriyle görüşeceğiz. Bütün bu çalışmaların yanında Ölçme ve Değerlendirme Birimimiz tarafından tüm sınıf seviyelerinde bütün kazanımları içeren ders anlatım videoları öğretmenlerimiz tarafından anlatılıp İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün YouTube kanalında yayınlanmaktadır. Bu konuda da gerekli tüm bilgileri öğrencilerimize ve ailelerimize iletelim.

Ben tekrardan tüm çalışma arkadaşlarıma bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonra yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum." dedi.

Yapılan toplantı görüş ve önerilerle sona erdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.