BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Okul Müdürleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

  2020-2021 eğitim-öğretim yılı ortaöğretim kurumlarında ikinci dönem yüz yüze eğitim ve diğer uygulamalar konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Ortaöğretim Okul Müdürleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Müdürlüğümüz toplantı salonunda Ortaöğretim Şube Müdürü Abdussamed ORAL ve Din Öğretimi Şube Müdürü Mustafa Remzi KOÇ başkanlığında gerçekleşen 2020-2021 eğitim öğretim yılı 2. dönem ortaöğretim eğitim kurumları müdürler kurulu toplantısına ilimiz merkezde eğitim veren tüm ortaöğretim kurum müdürleri katıldı.

Bilgilendirme toplantısında Şube Müdürleri ORAL ve KOÇ tarafından slayt eşliğinde 2020-2021 eğitim öğretim yılı 2. dönem yüz yüze eğitim sürecinde bakanlığımız ortaöğretim genel müdürlüğünün ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde uyulması gereken hükümler ve covid-19 salgını ile ilgili verilen mücadele kapsamında maske, fiziki mesafe ve hijyen kuralları olmak üzere alınan önlem ve tedbirler ile devam eden DYK (destekleme ve yetiştirme kursları) konusunda bilgilendirme yapıldı. Toplantı soru cevap bölümüyle sona erdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.