BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okuma Grubu Öğretmenleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

'İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okuma Grupları Projesi' bilgilendirme toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.
Okuma Grubu Öğretmenleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN ve projenin yürütüldüğü okulların koordinatör öğretmenleri katıldı. Okuma grupları faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN proje kapsamında gerçekleştirilen kitap okumalarının önemine dikkat çekti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN; "Uzun bir süredir uygulamaya geçirdiğimiz bu projeyle birlikte millî ve manevi değerlerimize sahip çıkan, kültürümüze önemli katkıları olan şair ve yazarlarımızın eserlerini öğrencilerimize okutuyoruz. Bu okumaların sonucunda öğrencilerimiz yazarların eserlerini değerlendirmelerini sağlayarak eserlerin öğrenciler üzerlerinde meydana getirdiği tesirleri yazılı ve sözlü olarak anlatabileceklerdir. Bu proje okuma çalışmalarının çeşitli panel, yarışma, seminer gibi etkinliklerle sunulmasını sağlayan gönüllülük esasına dayalı bir okuma faaliyetidir. İlimizde de bu kapsamda yapılan çalışmalar gençlerimizin kendilerini daha iyi ifade etmelerine katkı sağlayacaktır. Bu anlamlı projenin ilimizde yürütülmesinde emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum." dedi.

03-12-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.