BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızda 3. Faz Etkileşimli Tahta Kurulumlarına Başlandı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN Necat Nasıroğlu Ortaokulunu ziyaret edip etkileşimli tahta eğitim semineri alan öğretmenlerle bir araya geldi.
Okullarımızda 3. Faz Etkileşimli Tahta Kurulumlarına Başlandı

Okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı Okul Müdürü Suat BOZĞAN karşıladı. Okulu gezip okul hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, daha sonra okula yeni kurulan etkileşimli tahtalarla ilgili eğitim alan öğretmenleri ziyaret etti. Burada öğretmenlere bilgilendirme eğitimi veren Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Ömer ÇİFTÇİ 'den bilgi alan KURTARAN eğitimin öğretmenlere hayırlı olması dileğinde bulundu.

3. Faz etkileşimli tahtalarının kurulum sonrası eğitim seminerinde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli öğretmen arkadaşlarım, okulumuz oldukça kaliteli bir eğitim sistemi olan Fatih Projesi kapsamında etkileşimli tahtalarına kavuştu. İnşallah çocuklarımız bu etkileşimli tahtalardan en iyi şekilde faydalanırlar. İlimiz genelinde 4 binin üzerinde etkileşimli tahta var. Bu yıl yapımı tamamlanan ve eğitime alınan 6 okulumuza da 3. fazla 121 adet etkileşimli tahtanın kurulumu yapıldı.  Yapımı tamamlanıp önümüzdeki yeni eğitim öğretim yılında eğitime alınacak tüm ortaokul ve liselerimizdeki sınıflar da 3. fazın tamamlanması ile etkileşimli tahtaya kavuşturulacak. Yeni etkileşimli tahtalarımızın size ve eğitim görecek çocuklarımıza hayırlı olmasını dilerim. Oldukça kaliteli bir sistem olan etkileşimli tahtayı çocuklarımızın eğitiminde etkin olarak kullanalım. Ayrıca bugün başlayan eğitim öğretimin ikinci döneminin de siz öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.

03-02-202003-02-202003-02-202003-02-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.