BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarda eTwinning Projeleri Bilgilendirme Toplantıları

"eTwinning" tanıtım çalışmaları kapsamında Hacı Nuriye Şimşek Kızılay Anaokulu ve Tüpraş Ortaokulunda görev yapan öğretmenlerimize "eTwinning" bilgilendirme semineri verildi.
Okullarda eTwinning Projeleri Bilgilendirme Toplantıları

İlimizde eTwinning portal kullanımının yaygınlaştırılması ve kaliteli projelerin ortaya çıkmasını sağlanmak amacıyla okullarımızda bilgilendirme toplantıları ve atölyeleri düzenlenmektedir. Bu kapsamda Hacı Nuriye Şimşek Kızılay Anaokulu ve Tüpraş Ortaokulunda görevli idareci ve öğretmenlere eTwinning İl Koordinatörü Kevser SEVİNÇ tarafından bilgilendirme semineri verildi.

eTwinning, iletişim kurmak, iş birliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik oluşturulmuş bir platformdur. eTwinning, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımıyla okullar için destek, araç ve hizmetler sağlayarak Avrupa'daki okullar arası iş birliğini teşvik eder. Ayrıca eTwinning, eğitimciler için sürekli çevrimiçi Mesleki Gelişim için ücretsiz fırsatlar da sunmaktadır. Aynı zamanda eTwinning platformu EBA, FATİH ve Erasmus+ projelerinin ayrılmaz bir parçasıdır.

13-10-202113-10-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.