BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarda eTwinning Bilgilendirme Toplantıları

"eTwinning" portalı tanıtım çalışmaları kapsamında Mehmet Emin Şimşek İlkokulunda görev yapan öğretmenlerimize "eTwinning" bilgilendirme semineri verildi.
Okullarda eTwinning Bilgilendirme Toplantıları

İlimizde eTwinning portal kullanımının yaygınlaştırılması ve kaliteli projelerin ortaya çıkmasını sağlanmak amacıyla okullarımızda bilgilendirme toplantıları ve atölyeleri düzenlenmektedir. Bu kapsamda Mehmet Emin Şimşek İlkokulunda görevli idareci ve öğretmenlere eTwinning il koordinatörü Nagehan RÜZGAR tarafından bilgilendirme semineri verildi.

eTwinning, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik oluşturulmuş bir platformdur. eTwinning, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımıyla okullar için destek, araç ve hizmetler sağlayarak Avrupa'daki okullar arası işbirliğini teşvik eder. Ayrıca eTwinning, eğitimciler için sürekli çevrimiçi Mesleki Gelişim için ücretsiz fırsatlar da sunmaktadır. Aynı zamanda eTwinning platformu EBA, FATİH ve Erasmus+ projelerinin ayrılmaz bir parçasıdır.

11-03-202011-03-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.