BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullara Doğalgaz Bağlantı Çalışmaları

ÇELİK; "Okullarımızın en kısa sürede doğalgaza kavuşmaları için Müdürlüğümüz, İl Özel İdaresi ve SİBADAŞ koordineli olarak çalışmaktadırlar"
Okullara Doğalgaz Bağlantı Çalışmaları

Okullarda doğalgaz dönüşüm çalışmaları ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK tarafından yapılan açıklamada; “ 2014 yılı Mayıs ve Haziran aylarında İl Özel İdaresi tarafından toplam 40 okul ve pansiyonun doğal gaz dönüşüm ihalesi yapılmıştır. Kış şartları göz önünde bulundurularak 9 adet okulun dönüşümü ertelenmiş olup, 31 okulun mekanik dönüşümleri tamamlanarak abonman ücretleri yatırılmıştır. 11 okulun gaz açılımı yapılmış olup, 20 okulun gaz açılımı için SİBADAŞ ile irtibatımız sürekli devam etmektedir. SİBADAŞ yetkililerinden aldığımız bilgilere göre çalışmaların devam ettiği en kısa sürede söz konusu okullara gaz verileceği belirtilmiştir.

            Okullarımızın en kısa sürede doğalgaza kavuşmaları için Müdürlüğümüz, İl Özel İdaresi ve SİBADAŞ koordineli olarak çalışmaktadırlar” denildi.    

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.