BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Zümre Başkanları Toplantıları Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın başkanlığında gerçekleşen 'Ortaöğretim Okul Zümre Başkanları Toplantıları' devam ediyor.   
Okul Zümre Başkanları Toplantıları Devam Ediyor

Yeni yalın ilk mesai gününde Fizik dersi ile başlayan ve canlı konferans sistemiyle gerçekleşen Okul Zümre Başkanları Toplantısı takip eden günlerde Kimya Dersi Okul Zümre Başkanları ve Biyoloji Dersi Okul Zümre Başkanları ile devam etti. Okul Zümre Başkanları toplantılarına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürleri ve ilimizde eğitim veren tüm liselerin ilgili ders Okul Zümre Başkanları katıldı. Toplantılar İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın yaptığı açış konuşmasıyla başladı. KURTARAN konuşmasında çocukların fen ilimlerinde geleceğe yönelik en iyi şekilde hazırlanmasını ve bu hazırlığın olabildiğince deney ile proje çalışmalarıyla yapılmasının çocuklara katacağı kazanımlara dikkat çekti.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.