BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Yöneticilerine “Yönetim, Bilgelik Ve İnsan” Konferansı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bahçeşehir okullarının ortak işbirliği ile okul yöneticilerine yönelik, “Yönetim, Bilgelik ve İnsan” konulu konferans verildi.
Okul Yöneticilerine “Yönetim, Bilgelik Ve İnsan” Konferansı

Saat 14.00’da Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleşen konferansa, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve Okul Müdür Yardımcıları katıldı. “Yönetim, Bilgelik ve İnsan” konulu konferansın açış konuşmasını, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK yaptı.

“Yönetim, Bilgelik ve İnsan” konulu konferansa hoş geldiniz diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Yönetim doğrudan insanla ilgili, yönetimin bir kültürü bir ilmi vardır, biz buna inanıyoruz. Zaman, zaman düzenlediğimiz konferanslarda, çağdaş yönetim anlayışlarını dinledik, bu gün de bizim kültürümüzle yoğrulmuş, medeniyetimizin damarlarına dokunabilen, dünyayı bir bütün olarak algılayabilen, aynı zamanda medeniyet tarihçisi olan, kültürümüzün yürüyen canlı tanığı hocamızın, değerli bilgilerini hep birlikte dinleyeceğiz. Bilgisinden, tecrübelerinden faydalanacağız, bizleri kırmayıp bu gün bizlerle birlikte olduğu için kendisine teşekkür ediyorum” dedi. 

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’in, açış konuşmasının ardından kürsüye, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet ÇELİK gelerek, “Yönetim, Bilgelik ve İnsan” konulu konuşmasını yaptı.  

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.