BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Sporları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı okul sporları bilgilendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın katılımı ile yapıldı.
Okul Sporları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kültür müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşen okul sporları bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Milli Eğitim Şube Müdürü Cemal KONAKÇI, Gençlik Spor Şube Müdürü Burak EREN, ilimizde görev yapan beden eğitimi öğretmenleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından toplantının açış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN yaptı. KURTARAN: "Değerli meslektaşlarım Milli Eğitim Bakanlığımız ve Gençlik ve Spor Bakanlığı, ortak bir şekilde okullardaki spor faaliyetlerini yürütüyorlar. Son yıllarda iki bakanlık arasındaki yapılan protokollerle beraber çok güzel çalışmalar yapılıyor. Yapılan bu çalışmalarla Türkiye'nin spor konusundaki gerçek potansiyeli ortaya çıkıyor. Bu çalışmaların temelinde sizlerin değerli emekleriniz var. Birkaç yıldır 3.sınıflarda yaptığımız sporda yetenek taramalarında müthiş yeteneği olan çocuklarımızı keşfettik. İnşallah bu çocuklarımız geleceğin büyük spor insanları olarak ülkemizi temsil edecekler. Sizler tabi sadece bu yetenekleri ortaya çıkartmakla kalmıyor aynı zamanda bu yetenekleri geliştiriyorsunuz. Bizim geleceğimiz bu çocuklarla şekillenecek. Geleceğimizi bu çocuklarla güçlü kılabiliriz. Hepinize çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum." diye konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın konuşmasının ardından katılımcılara okul sporları bilgilendirme sunumu yapıldı. Toplantı dilek ve temenni bölümüyle sona erdi.

12-11-201912-11-201912-11-201912-11-201912-11-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.